Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 18 Kwietnia 2024
PATRON MEDIALNY
statystyka
BIKEMARATON 2010 ROZSTRZYGNIĘTY
Wrocławianie licznie pokazali się w klasyfikacji generalnej Bikemaratonu 2010, która emocjonowała głównie zawodników, którzy uzbierali konieczne 8 startów by na poważnie liczyć się na koniec sezonu.

Pierwsze miejsca wywalczyły na mini Aleksandra Misterska, Sylwia Piszczorowicz i Aneta Adamek (wrocławianka z Piechowic :) Na mega w K2 wygrała Michalina Ziółkowska z CNR.

Drugie miejsce zdobyła w mini Dominika Kołbuc (KM). Na mega drugie były Joanna Liczner i Joanna Wołodźko oraz Jurek Sikora w kat. M4. Na giga w K2 Ewa Duszyńska.

Na trzecich miejscach stanęli: w mini Gabrysia Wójciak, a na mega Roland Listner, Marcin Wróbel, Ania Tomes natomiast Przemek Kotowicz w giga M4.

Szczególy
Na dłuższych dystansach nagrodzono pierwsze dziesiątki w klasyfikacji generaln

Na mini Jerzy Koszucki był 4-y w M6, Michał Decewicz 5-y. W pierwszej dziesiątce najmłodszych dziewczynek (KM) Klaudia Poniatowska, Julia Wołodźko, Alicja Tomes.

Na mega Mikołaj Jurkowlaniec i Magdalena Wojtyła miejsce 4-e, Jakub Chyliński 9-e, Jakub Biegański 10-e, Mariusz Zachacz 8-e.

Na giga Ewelina Ortyl tym razem czwarta (brak ośmiu startów), Małgosia Rajczyba 5-a, Monika Okrój 7-a. Wśród panów M3 Darek Poroś 5-y, M6 Darek Krawczyk 6-y, Maciej Miszuk 7-y.

Następne zawody Bikemaraton i kolejne szanse już w przyszłym roku!!!!!