Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Listopada 2014
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Matros53
18.09.2014 12:01
14.09.2014 Zdjęcia z Wilkszyna: tutaj

greten
14.07.2014 10:32
Korona Kocich Gór - wyniki wyścigu amatorów: http://www.pomiaryczasu.p
l/event/korona_kocich_gor
/wyniki/


askend
09.07.2014 23:19
Zapisy na Puchar Śniadania Mistrzów 3 zawody www.naczas.com/rejestracj
a


greten
03.07.2014 12:04
Zapisy na Koronę Kocich Gór: http://www.pomiaryczasu.p
l/registration/korona_koc
ich_gor/


redakcja
02.07.2014 21:29
jest już regulamin Korony Kocich Gór

greten
14.06.2014 22:16
Kto ma ochotę na zabawę w triatlon? Szerszenie zapraszają do radosnej i improwizowanej rywalizacji w Twardzielu 2014 smiley http://twardziel2014.pl/

redakcja
09.06.2014 13:55
Maciej Bodnar 12 miejsce w czasówce Critérium du Dauphiné ze stratą 13s do Froome"a. Kwiato -20 a Huzar -43

redakcja
09.06.2014 13:48
Maja Włoszczowska brązową medalistką Mistrzostw Europy smiley

Tomasz Guzenda Guzi Team
05.06.2014 16:25
Skradziono Szosę marka Jan Janssen czarno- czerwona na tiagrze

Tomasz Guzenda Guzi Team
05.06.2014 16:21
Guzi Team Lubuska grupa szosowa poszukuje dwóch zawodników na Amber road 100 km na czas kontakt na profil.

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
statystyka
PIERSZY RAZ W CHOJNOWIE BYŁO KRYTERIUM
174 zawodników w tym ponad 150 licencjonowanych z odległych miejsc Polski takich jak chociażby Pszczyna, Lublin, Tychy, Kórnik, Opole czy Kartuzy, 11 kategorii plus wyścigi dla dzieci oraz dorosłych amatorów, tak pokrótce prezentują się statystyki pierwszej edycji Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa, które odbyły się 15.09.2012.

Rynek na osiem godzin zamienił się w tor kolarski :)
Szczególy
TU PEŁNA RELACJA I ZDJĘCIA


KOMUNIKAT
OGÓLNOPOLSKIEGO KRYTERIUM KOLARSKIEGO O PUCHAR MIASTA CHOJNOWA
15.09.2012 CHOJNÓW
==========================================================================================


Kategoria Żakinia

Dystans 4 ok. x 1100 m przeciętna 31,81 km/h

1 157 POL20000523 GOŁEK Edyta LKUKS PSZCZYNA 08 18 00
2 160 POL20000520 GAŁAS Alicja UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
3 171 POL20000606 KULICKA Wiktoria UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE
4 163 POL20010112 BIELAWSKA Katarzyna UKS KOŻMINKA KOŻMINEK
5 162 POL20000729 TRZEBIŃSKA Aleksandra UKS KOŻMINKA KOŻMINEK
6 174 POL20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
7 176 POL20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
8 168 POL20010319 WIKA Kinga ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.GÓRA
9 165 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.BOGACZ
10 175 POL20010617 HAJDUK Aleksandra MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA



Kategoria Żak

Dystans 4 ok. x 1100 m przeciętna 31,81 km/h

1 170 POL20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUM NOWA RUDA 08 18 00
2 158 POL20000522 SITKO Adrian KTS TYCHY
3 197 POL20001012 KANIEWSKI Igor KKS GOSTYŃ
4 177 POL20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
5 179 POL20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
6 164 POL20000716 RICHTER Wiktor UKS KOŻMINKA KOŻMINEK
7 161 POL20000413 LEWICKI Dawid TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
8 167 POL20001115 SZYMSZON Marcin ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.G
9 198 POL20000629 FRĄCKOWIAK Jakub KKS GOSTYŃ
10 199 POL20000220 KACZMAREK Tomasz KKS GOSTYŃ
11 173 POL20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
12 159 POL20000420 URAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.
13 166 POL20010309 SIŃSKI Kacper ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.G
14 178 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
15 172 POL20000623 KRZESIŃSKI Mateusz UKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
16 169 POL20011204 PODKOŚCIELNY Adam ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.G -1 ok



Kategoria Młodziczka

Dystans 9 ok. x 1100 m przeciętna 31,6 km/h

1 40 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 18 48 00 11 pkt
2 34 POL19990928 BIELAWSKA Klaudia UKS KOŻMIANKA KOŻMINEK 8 pkt
3 41 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 7 pkt
4 32 POL19980718 TRACZYK Sandra UKK ORIENS MTB DAMI CHOJNÓW 3 pkt
5 33 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
6 42 POL19990602 MIGDOŁ Katarzyna LKUKS PSZCZYNA
7 38 POL19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
8 31 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW -1 OK
9 39 POL19981203 CHOLEWA Malwina ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW -1 OK
10 36 POL20001103 TRZCIŃSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST -1 OK
11 35 POL20000918 SITKO Weronika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST -2 OK





Kategoria Juniorka młodsza

Dystans 9 ok. x 1100 m przeciętna 31,96 km/h


1 74 POL19960522 PŁOSAJ Nikol UKS JEDYNKA LIMARO 18 35 00 12 pkt
2 69 POL19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 8 pkt
3 73 POL19960717 RADZICKA Natalia UKS JEDYNKA LIMARO 6 pkt
4 72 POL19960402 NOWOTARSKA Natalia GKS CARTUSIA KARTUZY 6 pkt
5 66 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 3 pkt
6 62 POL19970721 HUMELT Weronika UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 3 pkt
7 67 POL19970401 BALIŃSKA Kinga ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.G 1 pkt
8 70 POL19960806 JASTRZĘBSKA Agnieszka MKK BOLMET TREK LEGNICA
9 61 POL19971004 TOMCZYŃSKA Anna UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
10 75 POL19970402 SZKLANNY Joanna LKUKS PSZCZYNA
11 64 POL19960314 LASOTA Monika GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS STARE BO
12 71 POL19960619 ŁACIŃSKA Alicja MKK BOLMET TREK LEGNICA
13 68 POL19970312 ŁAWECKA Żaneta ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ
14 63 POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.BOG. -1 OK
15 65POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna GÓRNIK WAŁBRZYCH S STARE BOG -1 OK


Kategoria Juniorka
Dystans 12 ok. x 1100 m

1 183 POL19950625 RATAJCZAK Alicja UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
2 180 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
3 184 POL19950616 FRĄSZCZAK Barbara UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
4 181 POL19950529 PISARSKA Paula MKK BOLMET TREK LEGNICA
5 182 POL19940326 JURCZAK Karolina UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK

Kategoria Kobiety

Dystans 18 ok. x 1100 m

1 117 POL19910122 MIELNIK Natalia LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
2 116 POL19911012 BRZEŻNA Monika FELT ŚLĘŻA SOBÓTKA
3 115 POL19910712 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW


Kategoria Młodzik
Dystans 9 ok. x 1100 m przeciętna 34,70 km/h

1 7 POL19980120 ŁĄCZKIEWICZ Dawid UKS KOŻMIANKA KOŻMINEK 17 07 00 13 pkt
2 14 POL19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI 10 pkt
3 26 POL19980619 ZDUN Karol KKS GOSTYŃ 9 pkt
4 15 POL19980609 WNĘK Michaˆ UKS CENTRUM NOWA RUDA 5 pkt
5 28 POL19990406 MANOWSKI Mateusz LKUKS PSZCZYNA 1 pkt
6 17 POL19980310 KALKOWSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA
7 25 POL19981124 MAJCHRZAK Jacek KKS GOSTYŃ
8 13 POL19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI
9 12 POL19980419 SCHEFFNER Igor ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ TRASA Z.G
10 16 POL19980408 KOWAL Krzysztof UKS CENTRUM SPORT SERWIS N.R
11 1 POL19980722 ROKUS Karol UKS ORIENS MTB CHOJNÓW
12 27 POL19990101 KORDUS Kamil KKS GOSTYŃ
13 9 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
14 11 POL19990924 HOSZECKI Sławomir ŻTC HURAGAN ŻAG.TOW.TRASA ZI
15 20 POL19990108 GIERACKI Patryk KS ŚLĘŻA FELT SOBÓTKA
16 3 POL19980728 POSMYK Damian MGLKS KWISA LUBAŃ
17 2 POL19980505 JĘDRASZCZYK Kamil UKS ORIENS MTB CHOJNÓW
18 5 POL19980211 SOŁTYS Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
19 18 POL19980829 HRYNIUK Władysław UKS CENTRUM NOWA RUDA
0 4 POL19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban
0 6 POL19990701 GODLEWSKI Wiktor TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
0 8 POL19980114 KUCIŃSKI Michaˆ UKS KOŻMIANKA KOŻMINEK Aban
0 10 POL19991005 PATELA Kamil KKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST Aban
0 19 POL19980623 SZYMANIAK Borys UKS CENTUM NOWA RUDA Aban
0 21 POL19990605 RATAJCZAK Mikoˆaj UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK Aban
0 22 POL19991225 SZYMANIAK Sebastian UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK Aban
0 23 POL19990816 FOGT Jarosław KKS GOSTYŃ Aban
0 24 POL19991222 RATAJCZAK Jakub KKS GOSTYŃ Aban

Kategoria Junior młodszy

Dystans 15 ok. x 1100 m przeciętna 35,80 km/h

1 155 POL19961029 GUTEK Mikołaj MAXDAM TEAM START LUBLIN 27 39 00 27 pkt
2 154 POL19960506 TUREK Kamil UKS GIMNAZJUM TWOJA MERIDA I 18 pkt
3 142 POL19960125 SMORONGIEWICZ Krystian ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ.TOW. 12 pkt
4 138 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 5 pkt
5 135 POL19960620 KROWICKI Maciej SMMK BOXMET TREK LEGNICA 1 pkt
6 140 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 pkt
7 136 POL19960530 WRONA Kamil SMMK BOXMET TREK LEGNICA 1 pkt
8 152 POL19970304 GIERACKI Dawid KS ŚLĘŻA FELT SOBÓTKA
9 134 POL19960720 BOROWSKI Jędrzej MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
10 156 POL19970310 KORCZ Szymon UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
11 127 POL19970505 OSOWSKI Bartosz LMGKK ZIEMIA BRZESKA
12 131 POL19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ
13 126 POL19970322 FOLTYN Maciej LKUKS PSZCZYNA
14 153 POL19960217 KLOC Krzysztof UKS GIMNAZJUM TWOJA MERIDA I
15 143 POL19961014 MASŁYK Mateusz UKS CENTRUM NOWA RUDA
16 146 POL19970724 MAŁECKI Michał UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI
17 150 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA
18 139 POL19960305 PRZEWIĘDA Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
0 128 POL19971107 POCHWAŁOWSKI Szymon WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
0 129 POL19970308 GIERAK Bartłomiej WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
0 130 POL19970503 KONARZEWSKI Jan UKK ORIENS MTB CLEAN CHOJNÓW Aban
0 132 POL19970812 RYMASZEWSKI Dawid MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban
0 133 POL19970201 KALETA Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban
0 137 POL19970608 BISKUP Bartosz SMMK BOXMET TREK LEGNICA Aban
0 141 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST Aban
0 144 POL19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI Aban
0 145 POL19970226 CZEKUŹ Patryk UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI Aban
0 147 POL19960603 MŁODZIANKOWSKI Michał UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI Aban
0 148 POL19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI Aban
0 149 POL19971218 RAGAN Patryk MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA Aban
0 151 POL19971224 CHMIELOWIEC Karol MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. Aban





Kategoria Junior


Dystans 21 ok. x 1100 m przeciętna 36,96 km/h

1 108 POL19941203 PYTKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 37 40 00 36 pkt
2 106 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST 34 pkt
3 119 POL19951124 PAWLAK Tobiasz KTK KALISZ 7 pkt
4 118 POL19950305 RADZICKI Adam UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK 5 pkt
5 101 POL19940705 ZAGÓRSKI Szymon SMMK BOXMET TREK LEGNICA 4 pkt
6 122 POL19950314 LIS Tobiasz UKS ZIEMIA OPOLSKA OPOLE 1 pkt
7 104 POL19950424 SOŁTYS Aleks GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. BOGA 1 pkt
8 121 POL19940908 WOSZCZEK Paweł WLKS KRAKUS BBC CZAJA
9 109 POL19950110 KLIMEK Piotr LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
10 110 POL19950720 RUDYK Mateusz UKS MOTO AGBUD JELCZ
0 100 POL19940901 DYCHA Sebastian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban
0 102 POL19950104 CZACHOR Mateusz SMKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 103 POL19950528 JABŁOŃSKI Igor SMKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 105 POL19950202 KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. Aban
0 107 POL19950822 MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. Aban
0 111 POL19951019 ŁABOWSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI Aban
0 112 POL19951226 SAŁATA Jakub LKS BOXMET DZIERŻONIÓW Aban
0 113 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Aban
0 114 POL19941125 STEMPNIAK Radosław MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK Aban
0 120 POL19950422 KASPEROWICZ Maciej KTK KALISZ Aban
0 123 POL19950506 GRUSZCZYK Paweł LKUKS PSZCZYNA Aban

Zawodnik nr 101 ZAGÓRSKI Szymon z klubu SMMK BOXMET TREK LEGNICA uległ wypadkowi
i został odwieziony do szpitala



Kategoria Orlik

Dystans 24 ok. x 1100 m przeciętna 38,48 km/h

1 10 POL19911024 BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA 41 10 00 54 pkt
2 6 POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 25 pkt
3 2 POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 8 pkt
4 14 POL19920403 KLEPACKI Rafaˆ KLTC KONIN 7 pkt
5 8 POL19920616 KUDELSKI Tomasz SMKK BOLMET TREK LEGNICA 3 pkt
6 11 POL19900603 PLUCIŃSKI Leszek WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZESKA 2 pkt
7 13 POL19900107 MIGDOŁ Kamil LMGKK ZIEMIA BRZESKA 1 pkt
0 1 POL19930221 LASOTA Damian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
0 3 POL19930220 KRAKOWIAK Norbert TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
0 4 POL19930212 ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
0 5 POL19921115 STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
0 7 POL19910701 ZIELIŃSKI Dawid SMKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 9 POL19910716 DUDZIAK Adam SMKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 12 POL19930729 MROŻEK Wiktor WIBATECH LMGK ZIEMIA BRZESKA Aban
0 15 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN Aban
0 16 POL19930223 SKIBA Damian KLTC KONIN Aban
0 17 POL19910601 CHRZANOWSKI Sławomir WELTUR BĘDZIN Aban



Kategoria Open niezrzeszeni

Dystans 6 ok. x 1100 m przeciętna 34,19 km/h

1 203 POL19730130 BEDNARCZYK Grzegorz RUDNICA 11 35 00
2 204 POL19650911 BOROWSKI Tomasz LUBAŃ ŚLĄSKI
3 205 POL19761222 BEDNARCZYK Mateusz LEŚNA
4 211 POL19720803 SIUDAK Waldemar ŻYŁÓWKA
5 206 POL19870708 JANKOWSKI Jacek ZˆOTORYJA
6 200 POL19880201 KAZIUK Łukasz RADZIECHÓW
7 216 POL19721231 PAZURKIEWICZ Sylwester JELENIA GÓRA
8 210 POL19600514 PANEK Stanisław CHOJNÓW
9 215 POL19630725 LUPIŃSKI Andrzej CHOJNÓW
10 213 POL19751010 ALEKSY Arkadiusz PRUSZKÓW
11 207 POL19---0101 SPYCHAŁA Dariusz ZˆOTORYJA -1 OK
12 208 POL19810404 WISZNIOWSKI Grzegorz CHOJNÓW -1 OK
13 202 POL19850125 ŻYTKO Wojciech CHOJNÓW -1 OK
14 209 POL19500101 KRAWCZYKOWSKI Bogdan ZŁOTORYJA -1 OK
15 212 POL19611112 BARYLUK Marian CHOJNÓW -1 OK
16 201 POL19940604 CIEŚLIK Rafał CHOJNÓW -1 OK
0 214 POL19751203 MERUNOWICZ Dariusz CHOJNÓW N.Wy





Komisja Sędziowska
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu