Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Września 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
Bikemaraton już w górach

Mimo trudnej, naprawdę górskiej i wymagającej trasy zwycięzca dystansu MINI zameldował się na mecie z czasem 1h:01:06. Na metę prawie jednocześnie wpadło dwóch pierwszych zawodników, a przedzieliła ich tylko sekunda. Pierwsze miejsce zajął Mateusz Mucha (72D Windsport, Kraków), drugi był Jakub Kowalczyk (Mitutoyo WAK Sport - Profit Wrocław, Oborniki Śląskie), a trzeci Paweł Garczyk (Oborniki Śląskie Racing Team). Wśród kobiet pierwsza do mety dojechała Iwona Kurczab (SGR Specialized, Ząbkowice Śląskie, druga była Matylda Szczecińska (Mitutoyo WAK Sport - Profit Wrocław), a trzecia Anna Michalak-Warżała (PM Rider Team, Wrocław). W M3 na tym dystansie zwyciężył Rafał Iwan BIKESTACJA.PL KCNCprzed Pawłem Rozdolskim UKS MOTO JELCZ-LASKOWICEi Łukaszem Huzarskim HUZARCOM HBA SOBÓTKA. Dorota Wizner (GVT) wygrała K4.