PM Rider Team – amatorska drużyna z pasją
Dodane przez redakcja dnia 12 maja 2016 16:09
PM Rider Team – grupa przyjaciół, których łączy jedno – kolarska pasja.

Pod patronatem sklepów i serwisu rowerowego PM Rider powstała nowa drużyna kolarska, która w roku 2016 będzie ścigać się zarówno w wyścigach szosowych i MTB.
W dziesięcioosobowym składzie przeważają miłośnicy gładkich nawierzchni i dużych prędkości, mniejsza część zespołu uwielbia górzyste bezdroża i błoto. Amatorskie ściganie na szosie, w przełajowych błotach, na górskich szlakach, downhillowych ściankach czy nawet gładkich deskach welodromów. Wszędzie tam gdzie prędkość, dzika radość wysiłku, pot i zmęczenie są kluczem do satysfakcji. Dziesiątka zawodników: Damian Miela, Tomasz Sorbian, Łukasz Warżała, Ania Michalak Warżała, Michał Markowski, Igor Kaźmierczak, Paweł Szlęk, Marcin Dragon, Przemysław Górak, Tomasz Jurek.
Różne doświadczenia, różne charaktery, ale jeden cel: ścigać się ze stale upływającym czasem. Wsparcie zapewnia Mateusz Łada i Monika Gacek wraz z zespołem ekspertów i serwisantów sklepów PM Rider we Wrocławiu. Dzięki nim, delicje kolarstwa – marki: Trek, Cannondale, BMC, Bontrager, Lapierre, Haibike czy KTM pozostają do dyspozycji teamu. W sezonie 2016 będzie można ich spotkać nie tylko na spalonych słońcem asfaltowych podjazdach, mokrych korzeniach maratonowych zjazdów ale również na tysiącach kilometrów treningów przejechanych bez względu na pogodę.
Rozszerzona zawartość newsa
Na szosowym otwarciu sezonu w Sobótce, w słynnym Ślężańskim Mnichu oraz w największym cyklu maratonów Bike Maratonie w Miękini na podium stanęli Ania Michalak Warżała, Tomek Sorbian a w rozgrywanej w Wilkszynie czasówce Śniadania Mistrzów – Damian Miela. Team zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej tej imprezy. Plany na kolejne części sezonu są również ambitne, z pewnością czarno-czerwone stroje będą widoczne na największych imprezach kolarskich w Polsce i zagranicą.