Wrocławskie Teamy: SCT Bike On Wax
Dodane przez redakcja dnia 13 lipca 2016 15:56


Spotkaliśmy się w marcu 2015 roku we Wrocławskim Centrum Treningowym SPARTAN podczas zajęć kolarskich prowadzonych przez Mateusza Czajkowskiego.

W krótkim czasie grupa nieznanych sobie osób zechciała trenować kolarstwo pod okiem trenera i zadania tego podjął się właśnie Mateusz. Tak się to zaczęło. Jesteśmy zróżnicowaną grupą osób, których połączyła miłość do kolarstwa. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny i na co dzień zajmujemy się różnymi sprawami, jesteśmy bardzo kreatywnym oraz zgranym teamem, który łączy pasja do roweru, ale także koleżeństwo. Od samego początku każdy z nas inwestuje w budowanie drużyny swoje umiejętności, czas i pieniądze.

W listopadzie stery trenerskie przejął były zawodnik Grzegorz Krężel, który wykorzystując bogate doświadczenie przygotował nas do sezonu 2016. Wprowadzone metody i ciężka praca zaowocowały świetnymi wynikami w obecnym sezonie. Nasi zawodnicy stanęli na podium takich wyścigów jak: Śniadanie Mistrzów, Korona Kocich Gór, Czasówka w ramach Road Maraton w Sieroszowicach, a w wielu meldowali się tuż za nim. Obecny rok to także zmiana nazwy drużyny spowodowana nawiązaniem współpracy z firmą Bike On Wax, która jest producentem kosmetyków i chemii rowerowej, a także systemu znakowania rowerów Velock.

Aktualnie przygotowujemy się do drugiej części sezonu, ucząc się niuansów kolarskich od znawców tematu takich jak Jerzy Sikora, czy Kacper Sowiński, których nasz trener czasami zaprasza na treningi.
Przy okazji chcieliśmy podziękować naszym sponsorom za wsparcie i zaufanie. Wspomnianej już firmie Bike On Wax, Wrocławskiemu Centrum Treningowemu Spartan
i sklepowi rowerowemu Twomark Sport.

SCT Bike On Wax reprezentują:
- MTB: Kamila Woźniak, Łukasz Woźniak, Darek Miecznikowski, Łukasz Laska, Piotr Mękarski;
- SZOSA: Marta Kochanek, Dorota Czech, Justyna Drozdowska, Agnieszka Majer, Agnieszka Feherpataky, Katarzyna Nijander, Paweł Woch, Maciej Pietrzak, Jacek Kudaś, Filip Bagiński, Jarosław Kosiński, Piotr Kluska, Łukasz Kaczmarek oraz trener Grzegorz Krężel.

fot. Maciej Borkowicz / AIM-Studio.pl"


Rozszerzona zawartość newsa
Link do strony teamu