Rowerowe Święto 14 - 15 kwietnia w MIĘKINI
Dodane przez redakcja dnia 13 kwietnia 2018 16:20


Bike Maraton - Miękinia 14.04.2018

- komunikat organizacyjny!Pierwsza inauguracyjna edycja Bike Maratonu już 14 kwietnia w sobotę, w związku z tym przypominamy :

Zachęcamy do odbioru numerów startowych oraz pakietów startowych w piątek 13.04.2018 - czyli dzień przed startem, w godz. 16.00 - 21.00.

Numer startowy - należy odebrać nowy numer startowy zaprogramowany na nowy sezon 2018 . Numery z 2017r. - nie działają.

Ważna informacja ! w dzień startu - nie przyjmujemy już zgłoszeń ani opłat startowych. Obsługujemy zawodników, którzy zgłosili się i opłacili lub zarejestrowali z pakietu - do 13.04.2018.

Dojazd ! prosimy zaplanować wcześniejszy dojazd na maraton tak, żeby spokojnie załatwić formalności związane ze startem. Uczestnikom z kierunku Wrocław - droga nr 94 przypominamy, że od obwodnicy autostradowej i centrum Wrocławia - w miejscowości Leśnica - tworzą się korki (przez sygnalizację świetlną).

Parkingi ! przygotowano dużą ilość parkingów w okolicach startu, należy ściśle przestrzegać poleceń służb porządkowych oraz zwracać uwagę na oznaczenia.

Odbiór koszulek pamiątkowych: w dzień startu można odbierać koszulki przez cały czas trwania wyścigu w namiocie "odbiór pakietów" , czyli w godz. 8.00- 17.00 .

Biuro Zawodów działa : w piątek w godz. 16.00-21.00 ; w sobotę w godz. 8.00 - 17.00 .

Start godz. 11.00 .

Zawodniku pamiętaj, że dla wielu jest to pierwszy start w tym sezonie, że wśród uczestników są zawodnicy o różnym stopniu umiejętności, w różnym wieku, amatorzy i zawodowcy - dlatego szanuj innych uczestników i siebie samego.

Zawodniku! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie oznakowane Strefy Bufetu, w których bez konsekwencji możesz wyrzucić opakowania po żelach, batonach itp.

Zawodnicy muszą szanować środowisko naturalne i bezwzględnie nie mogą zanieczyszczać trasy wyścigu. Zaśmiecanie trasy poza wyznaczonymi strefami będzie karane dyskwalifikacją.

Zawodniku jeśli słuchasz muzyki podczas jazdy na rowerze - ze względów bezpieczeństwa - ustaw poziom głośności tak - żebyś słyszał co się dzieje dookoła ciebie !

Zawodniku ! na każdym numerze startowym umieszczony jest telefon ratunkowy S.O.S., jeśli ulegniesz wypadkowi lub jesteś świadkiem takiego zdarzenia - koniecznie zadzwoń i poinformuj o tym nasze służby ratunkowe.

Mamy nadzieję, że tak jak my nie możesz się już doczekać tego dnia!
Pozdrawiam - Organizator.

wjęcej szczegółów na www.bikemaraton.com
Rozszerzona zawartość newsa
strona organizatora